Když je to kočky Vs. Psi na fotbalovém hřišti, všichni vyhráváme

Anonim

Není žádným tajemstvím, že psi milují pronásledování koulí. Totéž lze říci o kočkách, jak ilustruje GIF. (Žádný rozsudek zde, kočka, to je bezpečný prostor.)

kredit: GIPHY

Sportovnímu světu byla připomenuta tato skutečnost minulý víkend, když hravý štěněte - a pak skeptický AF gato - vyrazili na hřiště v zápase mezi Pachucou a Chiapasem, dvěma týmy v Ligu MX, v Mexické špičce fotbalové ligy.

Blikající pevná forma a technika, doggo šplhal přes pole v 67. minutě, zastavil se krátce na vedlejším poli a shromáždil domácí mazlíčky od trenérů s týmem Chiapas.

úvěr: Telemundo Deportes

Nenamcháním ani sušenky ani kosti, neohraničený pes pak vyrazil hledat (doslova) zelenější pastviny - jen aby se dostal do ruky bezpečnostním personálem stadionu.

Nepřekračuje jeho soupeřící druh, kolem 85. minuty se objeví kožešinový hlídkový medailon, jenž je umístěn uvnitř 18-yardové krabice. Na rozdíl od svého psího protějšku neměla kočka žádný zájem o získání jakýchkoli dotyků - prostě chtěla bližší pohled na akci.

Stejně jako počet gólů, které odevzdal Pachuca, který vyhrál zápas 1-0, byly nulové efekty dány až do chvíle, kdy se rozhodčí přiblížil a blasé koťátko vyrazilo.

Vložené níže: všechny hry vyzdvihují a hijinks. Skočte dopředu na značku 1:04 pro psí pomlčku a 3:50 pro pastu pitch-cleaner (sorry, not sorry). Dokonce i když nemluvíte španělsky, barevný komentář přináší celek věc slavnostní levity.