Logo cs.pulchritudestyle.com

Tento šampión Gymnast uděluje zlatou medaili Win to her Dog

Anonim

V létě roku 2015 si gymnázka mistra světa Kristle Lowellová myslela, že přijímá pouze psa, ale nakonec našla tréninkového partnera a nejlepšího přítele. Dnes, Koda, americký eskymácký pes, nejen doprovází Kristle při joggingu a přírodě, ale chodí do posilovny s ní každou neděli, aby jí nabídla podporu, zatímco ona trénuje.

V červnu 2016 se Kristle zúčastnila mistrovství národních gymnastických turnajů na Rhode Island v USA a odebrala si domov ne méně než zlatou medaili - a dává Kódě spoustu úvěrů. Podle gymnasta "zmařila průchod v předběžném kole" a byla velmi naštvaná sama a že "jediná věc na této planetě, která by jí mohla být lepší, byla tvář s Kodou". Zavolala její matce, aby dostala Kodu do počítače a po hodinovém videohovoru Kristle vyšla na soutěž. V dramatickém obraze událostí, Kristle, předtím na 3. místě, přišel zezadu a vytáhl výhru!
"Nemohl jsem to udělat bez Kody, uklidňuje nervy předtím, než soutěžím.Vím, že bez ohledu na to, co se stane, je doma malá bílá koule kožešiny, která mě bude ráda vidět bez ohledu na to, jak to dělám."

A Koda má odměnu na konci těžkého dne tréninku? Chystáte se do Starbucks, aby si získali Puppucino - šlehačkou, kterou kávový řetězec slouží výhradně psům. Koda někdy však vždy nehraje spravedlivé! Kristle říká: "Je tak inteligentní, že ví, jak podvádět. Když závodíme, maminka řekne 1 … 2 … 3 a bude pokračovat 2."

Kromě toho, že pomohla jeho matce stát se lepší gymnastkou, Koda jí pomáhá jiným, dokonce smysluplnějším způsobem. Kristle, která bojuje s depresí, tvrdí, že "trpí depresí, je těžké, ale trpí depresí, zatímco je to světový atlet, může být ještě těžší. Můj deprese se v tomtéž roce zlepšil a Kodovi to připisuji. jen sedím v posteli a vždycky ví, jak mě rozesmát. "" Americké eskymáci byli chováni jako cirkusoví psi a může být občas klaun ".

Kristle v současné době trénuje na mistrovství světa v roce 2017 v bulharské Sofii. V poslední době se v Bulharsku stala prvním americkým mistrem světa v trampolíně za 16 let, přesto tvrdí, že skutečným vrcholem jízdy měla šanci krmit bezdomovci: "Chci je jen vzít domů mě."